Logo MCFR
ГоловнаГоловна

Останні повідомлення

Показано: 10 із 1500

Виводити

Марк

21.02.2018 14:37:19

RE: НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК З ПРАЦІВНИКОМ ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ЗА ЦІВІЛЬНО ПРАВОВОЮ УГОДОЮ

А що ви скажете стосовно цього? http://oppb.com.ua/faq/ohorona-praci-za-cyvilno-pravovym-dogovorom

Перейти Arrow

Марк

21.02.2018 14:36:22

RE: НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК З ПРАЦІВНИКОМ ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ЗА ЦІВІЛЬНО ПРАВОВОЮ УГОДОЮ

Дуже хотілось би почути Миколу Федоренко, стосовно цього питання.

Перейти Arrow

Катерина

21.02.2018 14:02:09

RE: Відповідальний за електрогосподарство

не зовсім зрозуміла відповідь... Ми орендуємо приміщення і в договорі оренди прописаний пункт" Призначити відповідальну особу за безпечну експлуатацію електоромереж в Приміщенні" так потрібен нам ця відповідальна особа і чому так або ні?ДЯКУЮ

Перейти Arrow

Олексій

21.02.2018 13:16:12

RE: Відповідальний за електрогосподарство

1.8. Особу, відповідальну за електрогосподарство, можуть не призначати споживачі, які мають один несекціонований ввідно-розподільний пристрій напругою до 380 В та електрогосподарство, яке складається з електропобутових і освітлювальних приладів, які розміщені в приміщеннях без підвищеної небезпеки і не знаходяться у вибухо- та пожежонебезпечних зонах. Керівник споживача після проведення йому електропередавальною організацією інструктажу з питань технічної експлуатації електроустановок споживачів у обсязі, що відповідає ІІ групі з електробезпеки, відповідає за виконання функцій щодо організації технічної та безпечної експлуатації таких електроустановок та умов електроспоживання. Інструктаж проводиться під час укладання або переоформлення договору про постачання електричної енергії. Якщо Ви платите за електроенергію володарю приміщення - то в нього має бути ліцензія на продаж електроенергії і він повинен право проводити Вашому керівнику інструктаж. Якщо в Вас є договір з обленерго - то ви можете не призначати особу відповідальну за електрогосподарство. Тоді Ваш керівник пройде інструктаж і в принципі все. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1143-06/print - Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.

Перейти Arrow

Катерина

21.02.2018 11:56:53

RE: Прийом на роботу електрика

Доброго дня! Хочемо прийняти на роботу електрика, у якого є посвідчення 5 розряду, але він проходив навчання 2014 року, останнім місцем роботи числився в центрі зайнятості, перед прийняттям відправили на первинний медогляд, тоді записали на навчання до навчального центру з охорони праці, чи можемо його прийняти без навчання поки в центрі наберуть групу, провести тільки вступний та первиний інструктажі, чи провести ще перевірку знань з постійнодіючою комісією на підприємстві? Чи повинно бути стажування електрику?

Перейти Arrow

Катерина

21.02.2018 11:52:35

RE: Відповідальний за електрогосподарство

Доброго дня! Підскажіть будь ласка, в нас є договір оренди приміщення в ньому є пункт " Призначити відповідальну особу за безпечну експлуатацію електоромереж в Приміщенні", офіс використовується лише для адміністративних та маркетенгових цілей без виробництва ( 30 осіб). Що нам для цього потрібно та якими нормативними актами це регулюється? Які вимоги до відповідальної особи? Дякую

Перейти Arrow

Олександр

21.02.2018 11:08:51

RE: нещасний випадок пов'язаний з виробництвом

Відповідно до п.10 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 №1232 "Роботодавець, одержавши, повідомлення про нещасний випадок, зобов'язаний:,,,". Питання: від кого отримує повідомлення роботодавець, від потерпілого, працівника, який виявив, іншої особи - свідка нещасного випадку (п.8) чи від лікувально-профілактичного закладу (п.9)?

Перейти Arrow

Альона

21.02.2018 10:59:46

RE: Розробка інструкцій з охорони праці

Доброго дня! Я тільки но вийшла з декретної відпустки, коли працювала оновлювала та розробляла інструкції на робочих місцях и т.д. Прийшов час їх переглядати і в мене виниколо питання, як їх рееструвати в журналі і чи можливо продовжити термін користування ними наказом? При нумерації я реєструвала їх роком розробки і затвердження. В журналі рееструвати той самий номер чи якось його змінити?

Перейти Arrow

Олександр

21.02.2018 10:43:16

RE: НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК З ПРАЦІВНИКОМ ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ЗА ЦІВІЛЬНО ПРАВОВОЮ УГОДОЮ

Відповідно статті 29 КЗпП проведення інструктажу «з техніки безпеки» (у тому числі увідного інструктажу з питань охорони праці) може бути сприйнято як однією з ознак трудових відносин між особою яка проводила інструктаж та особою, яка інструктується (у даному випадку з особами, які забезпечують себе роботою самостійно). Отже, проведення розслідування організовує роботодавець підприємства, де стався нещасний випадок, згідно п.10 "Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків" № 1232 від 30.11.2011. Відповідальність може бути адміністративна або кримінальна, в залежності від результатів розслідування.

Перейти Arrow

Олексій

21.02.2018 09:05:14

RE: Відповідальний за електрогосподарство

Питання що продовжує моє попереднє запитання про відповідального за електрогосподарство структурного підрозділу споживача: На багатьох сайтах (наприклад сайт ДНАОП-у) де є визначення електротехнологічного персоналу, такоже у дуже багатьох статтях або відповіді на білети з питань щодо електротехнічного або електротехнологічного персоналу є таке речення. "Електротехнологічний персонал виробничих цехів і дільниць, що не входять до складу енергослужби Споживача, який здійснює експлуатацію електротехнологічних установок і який має групу з електробезпеки II і вище, в своїх правах і обов'язках прирівнюється до електротехнічного." Підкажіть будь-ласка звідки воно ? Шукав в ПТЕЕС та в ПБЕЕС, НПАОП та іншим нормативних, на які посилається ПТЕЕС - але не знайшов.

Перейти Arrow

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет