Logo MCFR
ГоловнаФорум

Дозвілні документі з ПБ

Dill

18.12.2014

08:56

алекс писал(а):
Ми субект господарювання - ПРаТ. Що тоді ?
Я вибачаюсь за попередній пост, він був провакаційний і зроблений для того щоб перевірити чи ви справді контролюєте чинність документів якими керуєтесь.
"Типового положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України, затверджено наказом МНС України від 29.09.2003 №36" Втратив чинність від 04.11.2014, підстава z1229-14 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1229-14. Тобто керуєтесь документом за посиланням http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1204-14

п.с. Не забувайте контролювати чинність документів!

Анна

18.12.2014

12:42

Відповідь користувачу на повідомлення #152561

Оксана писал(а):
Коллеги, подскажите пожалуйста какие разрешительные документы нужно требовать от учебного центра, который проводить обучение по ПТМ? По охране труда понятно, что декларацию, а как по пожарке?


У журналі "Довідник спеціаліста з охорни праці" № 7/2014 розміщено відповідь на запитання читача: "Чи необхідно отримувати дозвіл на проведення навчання з питань пожежної безпеки (пожежно-технічного мінімуму) на нашому підприємстві працівників іншого суб’єкта господарювання? Чи повинен мати навчальний заклад дозвіл на проведення такого навчання?"

Севда

18.12.2014

16:00

Здравствуйте! Руководитель подразделения является ответственным по ПБ. А во время отпуска руководитель остается ответственным? Спасибо.

M@rveL

19.12.2014

08:10

Тут питання більше до структури вашого підприєства, потрібно наказом по підприємству призначити іншу відповідальну особу за пож. безпеку яка буде виконувати обов'язки вашого "Руководителя подрозделения" нід час відпустки. Обовязки можна покласти на людину яка пройшла відповідне навчання, працює в цьомуж цеху\підрозділі та являється ІТП. Почитайте новий кодекс цивільного захисту України гадаю ви знайдете там відповіді на свої питання.

Александр

31.03.2015

12:44

Добрый день коллеги - кто может подсказать - где найти перечень действующих на сегодня документов по пожарной безопасности, типа как перечень НПАОП.

Анна

31.03.2015

13:13

Александр

31.03.2015

15:06

Дякую за реєстр....

Роман

13.05.2015

13:41

Підкажіть - чи потрібно зараз створювати ПТК (пожежно-технічну комісію), так як Правила пожежної безпеки (НАПБ А.01.001.-2004) відмінені, а у нових 2015 р. нічого не вказано.

Микола Федоренко

13.05.2015

18:32

Насправді, нові Правила пожежної безпеки в Україні, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, не містять вимог щодо пожежно-технічної комісії, хоча, наприклад, у п.2.8 розділу ІІІ цих Правил вказано: «не менше одного разу на рік комісією господарчого органу здійснюється перевірка стану вогнезахисного покриву (просочення), за результатами якої складається акт перевірки технічного стану вогнезахисного покриву (просочення)».
Слід зазначити, що на сьогодні є чинним Типове положення про пожежно-технічну комісію, затверджено наказом МНС від 20.05.2009 № 347, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 20.07.2009 № 658/16674, у додатку до якого приведено форма «Акт про здійснення пожежно-технічного обстеження».

Роман

14.05.2015

08:34

Так, Типове положення про пожежно-технічну комісію, затверджено наказом МНС від 20.05.2009 № 347 є чинним, хоча воно ссилається на Закон України "Про пожежну безпеку", який втратив чинність.
А що розуміється під "комісією господарчого органу" - чия то має бути комісія (комісія підприємства чи перевіряюча комісія)?

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет