Logo MCFR
ГоловнаФорум

Дозвілні документі з ПБ

Микола Федоренко

14.05.2015

15:08

«У разі якщо норма закону чи іншого нормативно-правового акта, виданого відповідно до закону, припускає неоднозначне тлумачення прав і обов'язків суб'єкта господарювання або органу державного нагляду (контролю) та його посадових осіб, рішення приймається на користь суб'єкта господарювання» (частина 7 статті 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 № 877-V). Тобто, найменування та склад комісії господарчого органу визначається самим господарчим органом (оскільки інше не визначено нормативним документом).

Діма

10.06.2015

15:56

Доброго дня! Допоможіть будь ласка в роз'яснені.
Згідно постанови КМУ від 04.06.2015р №361 ,,про внесення змін у додаток до постанови КМУ від 29.02.2012р №306 підприємство, яке займається торговельною діяльностю(продаж меблів) відноситься до суб'єктів господарювання з незначним ступенем ризику???

Микола Федоренко

11.06.2015

19:53

Як відповідно до Критерії за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки (додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 № 306), так і відповідно до Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері промислової безпеки та охорони праці і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 № 413, торгівельні підприємства відносяться до суб’єктів господарювання з незначним ступенем ризику.

Діма

12.06.2015

14:37

[Видалено автором]14

Ольга

29.09.2015

16:35

Микола Федоренко, Микола Дмитрович! Ви маєте на увазі Критерії з урахування змін до них, затверджених постановою КМУ від 16.01.2013р. №67???????
Мене теж хвилює питання перевірок гіпермаркетів. Працівники ДСНС стверджують, що в нас високий ступінь. Будь ласка, яка Ваша думка?

Микола Федоренко

29.09.2015

17:19

Необхідно завжди вимагати посилання на пункт нормативного документу, на підставі якого приймається рішення.
Слід зазначити, що відповідно до класифікації будівель за наслідками (відповідальністю) - клас ССЗ (значні наслідки), до об’єктів підвищеної небезпеки, наприклад, віднесено універсами та інші великі торговельні підприємства (п.5.1.4, таблиця 1, додаток А ДБН В.1.2-14-2009 «Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель, споруд, будівельних конструкцій та основ»).

Михайло

06.10.2015

13:53

Потрібна допомога! На підприємстві є пожежний автомобіль, що потрібно для законного функціонування пожежної бригади?

Микола Федоренко

06.10.2015

14:32

Пожежна команда - підрозділ, забезпечений пожежними автомобілями або іншою необхідною технікою для гасіння пожеж (п.8 Порядку функціонування добровільної пожежної охорони, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2013 № 564).
До оперативних транспортних засобів відносяться автомобілі, що використовується для виїзду на ліквідацію пожеж та наслідків надзвичайних ситуацій та виконання планових технічних робіт неаварійного характеру на підприємствах, що обслуговуються. Встановлення на оперативних автомобілях сигнально-гучномовної установки з проблисковими маячками із синім світлофільтром, встановленим над кабіною, а також спеціальних кольорографічних схем, розпізнавальних знаків та написів здійснюється за наявності спеціального дозволу, який видається органами Державної автомобільної інспекції МВС України (п.2.1.1 Настанова з експлуатації транспортних засобів в органах та підрозділах ДСНС України, затверджена наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 27.06.2013 № 432).

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет