Logo MCFR
ГоловнаФорум

Повноваження добровільної пожежної дружини.

Валентина

30.01.2015

10:18

Добрий день.

Інспектор требує список членів ДПД, які ознайомилися з повноваженнями щодо складання адміністративних протоколів за ст. 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чи обовязково ДПД має бути наділена такими повноваженнями?Чи правомірна вимога інспектора?

Будь-ласка дайте відповідь терміново.

Василь

30.01.2015

12:03

Відповідь користувачу на повідомлення #163979

Валентина, можливо, Вам це допоможе: http://sop.com.ua/news/obmezhennja_na_provedennja_perevirok_prodovzheno_do_chervnja_2015_roku_vkljuchno/

Сергій

30.01.2015

16:27

У справах про адміністративні правопорушення, розгляд яких віднесено до відання органів, зазначених у статтях 222 — 244-15 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені на те посадові особи цих органів. Крім того, протоколи про адміністративні правопорушення мають право складати:
10) працівники відомчої, сільської пожежної охорони та члени добровільних пожежних дружин (команд), протипожежних об’єднань громадян (статті 120, 175, 188-8);

Роман

28.04.2015

11:35

[Видалено автором]14

Роман

03.12.2015

11:16

доброго дня усім! підкажіть хто знає або де знайти зразок заяви на вступ до добровільної пожежної дружини. буду дуже вдячний за допомогу!

Dragon

22.12.2015

10:41

Відповідь користувачу Роман на повідомлення #182144

Директору___________________

від _________________________
(прізвище, ім’я та по батькові)

З А Я В А
Прошу зарахувати мене до складу добровільної пожежної охорони підприємства.

З вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 564 «Про затвердження Порядку функціонування добровільної пожежної охорони» ознайомлений.

Обов’язки _________________________________________________ щодо дотримання протипожежного режиму, запобігання пожежам та їх гасіння зобов’язуюсь виконувати сумлінно.

______________________ _____________ _______________
(посада) (підпис) (прізвище та ініціали)

«____» ____________ 201__ р.

Роман

25.02.2016

08:05

Підкажіть чи відбувається преміювання (доплата до заробітної плати) осіб за членство у ДПД, і чи надається додаткова відпустка?

Модератори:

Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ

Профайл Особистий
кабінет