Logo MCFR
ГоловнаФорум

Інструктажі з пожежної безпеки

Микола Федоренко

20.12.2016

15:29

Типове положення про інструктажі, спеціальне навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки (НАПБ Б.02.005-2003) не є чинним

Олександр

21.12.2016

15:15

Я перепрошую, можливо це питання вже обговорювалось на форумі, але хочу запитати. Якщо типове положення про інструктажі, спеціальне навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки (НАПБ Б.02.005-2003) не є чинним, то тоді виходить, що можна не проводити інструктажі по пожежній безпеці та не заводити журнали інструктажів по пожежній безпеці, тому що не має чим керуватись?

Микола Федоренко

21.12.2016

19:18

Форму журналу реєстрації інструктажів з пожежної безпеки визначає роботодавець.
«Особи під час прийняття на роботу та працівники щороку за місцем роботи проходять інструктаж з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях» (частина 4 статті 40 Кодекс цивільного захисту України).

Петро

22.12.2016

11:12

Відповідь користувачу Олександр на повідомлення #195698

Про пожарку можете забыть. Даже высокие чиновники говорят, что идет реформирование службы. Поэтому сейчас там бардак полный и поэтому нет смыла этим беспокоится.

Служба охорони праці

18.01.2017

16:01

Дмитрий

04.04.2017

13:39

Доброго дня, підкажіть будь ласка чи потребують програми протипожежних інструктажів що розроблені та діють на підприємстві узгодження з наглядовим територіальним органом ДСНС?

Микола Федоренко

04.04.2017

14:26

Відповідно до статті 40 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI погодженню з центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, підлягають тільки програми навчання з питань пожежної безпеки.

Максим

18.04.2017

15:52

Микола Федоренко писал(а):
Вступний протипожежний інструктаж проводиться у спеціально обладнаному для цього приміщенні фахівцем, на якого наказом по підприємству покладено ці обов’язки. Первинний протипожежний інструктаж проводиться безпосередньо на робочому місці з особами, які мають брати безпосередню участь у виробничому процесі. Первинний, повторний, позаплановий та цільовий протипожежні інструктажі проводяться безпосередньо керівниками робіт (начальником виробництва, цеху, дільниці тощо), які пройшли навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки. Дані про проведення протипожежних інструктажів (крім цільового) заносять у Журналі реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки (має 9 граф). Тобто, це має бути два різні журнали.

Підкажіть будь ласка:
1 Що за спеціально обладнане для цього приміщення, які вимоги, чим обладнати, де повинно знаходитись це приміщення.
2 Які вимоги до фахівця, що проводить вступний протипожежний інструктаж. Дякую.

Микола Федоренко

18.04.2017

18:02

підрозділ 5.1 ДБН В.2.2-28:2010

Максим

18.04.2017

20:30

1 З розмірами згідно ДБН В.2.2-28:2010 було зрозуміло. Питання полягало що за спеціально обладнане для цього приміщення, які вимоги, чим обладнати, де повинно знаходитись це приміщення.
2 Які вимоги до фахівця, що проводить вступний протипожежний інструктаж. Дякую.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет