Logo MCFR
ГоловнаФорум

Первинні засоби пожежогасіння

Іванов

20.03.2015

09:28

Доброго дня.
Прошу Вас допомогти в питанні щодо заповнення ящиків для піску.
Наскільки ящик необхідно заповнювати піском (який об'єм піску необхідно завантажувати) і яким нормативним документом це регламентується?
Дякую.

Dill

20.03.2015

11:59

Відповідь користувачу на повідомлення #167084

НАПБ А.01.001-2004 ППБ України
Додаток 2.
8. Ящики для піску повинні мати місткість 0,5, 1,0 або 3,0 м3 та бути укомплектованими совковою лопатою.
Вмістилища для піску, що є елементом конструкції пожежного стенду, повинні бути місткістю не менше 0,1 м3. Конструкція ящика (вмістилища) повинна забезпечувати зручність діставання піску та виключати попадання опадів.

Логічно що вони заповнюються повністю , яка користь від ящика з піском який заповнений на половину, а то й менше?

Роман

05.08.2015

13:48

підкажіть ,які заходи з пожежної безпеки потрібні для архівів. якими засобами пожежогасіння повинні бути забезпечені та в якому нормативному документі це відтворюється.

Микола Федоренко

05.08.2015

15:07

Вимоги пожежної безпеки для виконання державними архівними установами, архівними підрозділами державних наукових установ, музеїв та бібліотек, органів державної влади та місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ та організацій, об'єднань громадян визначають Правила пожежної безпеки для державних архівних установ України, затверджені наказом Державного комітету архівів України від 08.05.2003 № 68. Безпосередні вимоги щодо первинних засобів пожежогасіння визначає розділ 5.4, а рекомендований орієнтовний порядок визначення необхідної кількості первинних засобів пожежогасіння для державних архівних установ - додаток 4.

Іванов

10.08.2015

10:55

Доброго дня.
Прошу допомоги щодо порядку утилізації вогнегасників.
Після технічного діагностування вогнегасників підприємству виданий Акт дефектації вогнегасників.
Який порядок здачі відбракованих вогнегасників в металобрухт, на підставі яких документів та яким нормативним документом це регламентується?
Дякую.

Микола Федоренко

11.08.2015

20:02

Якщо за результатами технічного діагностування вогнегасники визнаються непридатними до подальшої експлуатації, то вони підлягають зняттю з експлуатації та утилізації у встановленому порядку (п. 3.20.8 Правил експлуатації вогнегасників, затверджених наказом МНС України від 02.04.2004 № 152, далі – Правил № 152). Відповідно до схеми життєвого циклу вогнегасника, утилізація вогнегасників поділяється на: утилізація складових частин, утилізація вогнегасних речовин та утилізація корпусів (додаток 1 Правил №152).
Заборонено скидати (або зливати), без відповідної переробки, вогнегасники речовини на звалища, в каналізацію тощо та забруднювати навколишнє середовище (п.6.2 ДСТУ 4297:2004 «Пожежна техніка. Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні вимоги»). Настанова з технічного обслуговування вогнегасника повинна містити спосіб утилізації вогнегасника (п.4.1.3 ДСТУ 4297:2004).
Фахівці рекомендують замість того, що переводити вогнегасники у «відходи», укладати договір зі спеціалізованою організацією на обмін вогнегасників або їх пере заправлення.

Роман

10.09.2015

15:13

Доброго дня.
Підкажіть чи обов'язково списувати вогнегасники після 10-ти років вислуги? Як це зробити?
Дякую.

Вікторія

14.09.2015

08:49

Процедура списання вогнегасника в прикріпленому файлі. По узгодженню з органами ДСНС всі вогнегасники, яким виповнилося 10 років, ми використали для навчання - гасіння модельних вогнищ. Після виходу вогнегасної речовини, корпуси вогнегасників були розібрані і здані в металобрухт.
Прикріплені файли:

Ігор

07.10.2015

16:33

Доброго дня . Підскажіть будьласка чи можна встановлювати вогнегасники (ВП-9, ВП-100) у вибухонебезпечних зонах (А1, А2), і в яких номативних документах це прописано ? Дякую.

Богдан

08.01.2016

13:35

ПТОВ вибраковує вогнегасники (ВП-5), дає відповідний Акт про непридатність.
Але утилізацією не займається.
І у Львівській області я не можу знайти організацію, яка може провести утилізацію.
Як бути?
Бухгалтерія вимагає утилізації.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет