Logo MCFR
ГоловнаФорум

Пожежно-технічна комісія (ПТК)

Александр

22.05.2015

02:25

На підставі якого документу створювати ПТК на підприємстві ? На даний час дійсний Н А К А З від 20.05.2009 N 347
"Про затвердження Типового положення про пожежно-технічну комісію ", який базується на недійсному Законі України про пожежну безпеку. В ППБУ від 2015 теж нічого немає про ПТК.

Микола Федоренко

22.05.2015

11:22

Див. Тема «Дозвілні документі з ПБ» від 13.05.2015 та 14.05.2015

Ірина

23.01.2017

18:53

Типового положення про ПТК п.1.2. У виняткових випадках (за погодженням з місцевими органами державного пожежного нагляду (далі - ДПН) і державного нагляду за охороною праці) функції ПТК може виконувати комісія з охорони праці.
Ви можете прокоментувати «У виняткових випадках» що за виняткові такі випадки? Дякую.

Микола Федоренко

23.01.2017

20:20

Ні Правила пожежної безпеки в Україні, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417, ні Положення про Державну службу України з питань праці, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 р. № 96, таких вимог не передбачають.

Ірина

23.01.2017

20:56

Яких таких вимог?

Максим

25.05.2017

21:43

Розтлумачте будь ласка чи потрібно зараз створювати пожежно-технічну комісію у зв’язку з до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 166-р. Дякую.

Максим

25.05.2017

22:29

.

Наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи «Про затвердження Типового положення про пожежно-технічну комісію»

20.05.2009 N 347 зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України20 липня 2009 р. N 658/16674

Втрата чинності Закону України “Про пожежну безпеку”

Врегульовано загальними вимогами Правил пожежної безпеки в Україні, які затверджено наказом МВС України від 30.12.2014 № 1417, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 березня 2015 р. за № 252/26697. Що саме за обґрунтування? Що врегульовано?

Петро

29.05.2017

10:57

Відповідь користувачу Максим на повідомлення #200053

Зачем она тебе нужна? Лишний геморрой.

Максим

01.06.2017

18:03

Розтлумачте будь ласка чи чинна зараз пожежно-технічна коміся у зв’язку з до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 166-р. Дякую.

Ірина

11.06.2017

21:54

До речі пожежно-технічна комісія зараз працює чи ні, якось не до кінця зрозуміло.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет