Logo MCFR
ГоловнаФорум

План евакуації

Михайло

31.08.2015

10:28

Чи потрібно погодження плану евакуації співробітників з ДСНС. Якщо потрібно, то з яким саме підрозділом. Дякую.

Вадим

10.09.2015

15:23

В розділі ІІ п.5 НАПБ А.01.001-2014 "правила пожежної безпеки в Україні" вказано: "На об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або таких, що мають хоча б одне окреме приміщення із одночасним перебуванням 50 і більше осіб (далі - об’єкти з масовим перебуванням людей), у будинках та спорудах (крім житлових будинків), котрі мають два поверхи і більше, у разі одночасного перебування на поверсі більше 25 осіб, а для одноповерхових - більше 50 осіб, мають бути розроблені і вивішені на видимих місцях плани (схеми) евакуації людей на випадок пожежі." Про погодження плану евакуації жодного слова. Якщо під час перевірок будуть вимагати погодження плану евакуації то поцікавтесь на підставі якого нормативно-правового акту це потрібно!

Ірина

30.03.2017

15:33

Чи потрібно погодження плану евакуації співробітників з ДСНС.

Петро

30.03.2017

16:26

Відповідь користувачу на повідомлення #198626

300 лет, 300 зим. Где пропали?

Юля

05.05.2017

11:01

Чи потрібно на підприємстві план евакуації, де кількість працюючих 20 осіб?

Микола Федоренко

05.05.2017

12:28

Повноваження представників ДСНС України визначає Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1052, де у тому числі зазначено випадки погодження представниками ДСНС документів суб’єктів господарювання.

Олександра

05.05.2017

12:43

Відповідь користувачу Юля на повідомлення #199565

Пункт 5. розділу ІІ. Організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки "Правил пожежної безпеки в Україні", затверджених Наказом Міністерства внутрішніх справ України 30.12.2014 № 1417 (НАПБ А.01.001-2015):
"На об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або таких, що мають хоча б одне окреме приміщення із одночасним перебуванням 50 і більше осіб (далі - об’єкти з масовим перебуванням людей), у будинках та спорудах (крім житлових будинків), котрі мають два поверхи і більше, у разі одночасного перебування на поверсі більше 25 осіб, а для одноповерхових - більше 50 осіб, мають бути розроблені і вивішені на видимих місцях плани (схеми) евакуації людей на випадок пожежі.
На об’єктах з масовим перебуванням людей, які є навчальними (у тому числі дошкільними) закладами, закладами охорони здоров’я із стаціонаром, будинками для людей похилого віку та інвалідів, санаторіями і закладами відпочинку, розважальними, культурно-освітніми та видовищними закладами, критими спортивними будинками і спорудами, готелями, мотелями, кемпінгами, торговими підприємствами та іншими аналогічними за призначенням об'єктами з масовим перебуванням людей, на доповнення до схематичного плану евакуації повинна бути розроблена та затверджена керівником інструкція, що визначає дії персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей, за якою не рідше одного разу на півроку мають проводитися практичні тренування всіх задіяних працівників. Для об'єктів, у яких передбачається перебування людей уночі, інструкції повинні передбачати також дії у нічний час"
Вимоги пожежної безпеки до об'єктів різного функціонального призначення - різняться. Ви у своєму запитанні не надали інформацію, яке саме підприємство Ви мали на увазі (за функціональним призначенням).
Прочитайте Правила пожежної безпеки в Україні і Вам все стане зрозумілим.
Є ще:
НАПБ В.01.034-2005-111 Правила пожежної безпеки в компаніях енергетичної галузі;
Правила пожежної безпеки для підприємств і організацій автомобільного транспорту України, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України 21.01.2015 № 11;
тощо

Юля

05.05.2017

13:17

Відповідь користувачу на повідомлення #199573

Дякую!

Служба охорони праці

01.03.2017

12:03

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет