Logo MCFR
ГоловнаФорум

Інструкції з пожежної безпеки

Іванов

23.09.2015

09:46

Доброго дня.
Прошу допомоги щодо розробки інструкцій з питань пожежної безпеки.
Які служби підприємства (юридична та ін.) узгоджують загальнооб’єктову інструкцію та інструкцію з питань пожежної безпеки для цехів, дільниць? Яким НПАОП це регламентується?
Дякую.

Микола Федоренко

23.09.2015

11:17

Для кожного приміщення об’єкта мають бути розроблені та затверджені керівником об’єкта інструкції про заходи пожежної безпеки (п.4 розділу ІІ Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014 № 1417). Тобто, порядок розробки інструкції про заходи з пожежної безпеки, яка є нормативним актом з питань пожежної безпеки підприємства, визначає керівник об’єкта. Зміст цієї інструкції визначають Правил пожежної безпеки в Україні (п.3, п.5, п.6 додатку ІІ; п.2.1 розділу ІІІ; п.7.17 розділу VI тощо).
Наприклад:, опрацювання нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки підприємства здійснюється відповідно до наказу власника підприємства, яким визначаються конкретні терміни, виконавці та керівник розроблення. До розроблення проекту нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки залучаються кваліфіковані спеціалісти підприємства, представники об’єктової пожежної охорони, члени пожежно-технічної комісії, начальник добровільної пожежної дружини (за наявності), інші фахівці підрозділів та служб підприємства, до компетенції яких належить цей нормативний акт (п.5.3, п.5.4 НАПБ Б.02.013-2003 "Положення про порядок розроблення, затвердження, перегляду, скасування та реєстрації нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки", втратило чинність).

Ірина

22.01.2017

20:32

Какие существуют требования (порядок разработки и утверждения собственником инструкций по пожарной безопасности и гражданской защиты)?
Какое Положение о разработке инструкций по пожарной безопасности и гражданской защиты?

Микола Федоренко

23.01.2017

09:37

Див додаток 8 «Порядок побудови, викладу та оформлення нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки» Положення про порядок розроблення, затвердження, перегляду, скасування та реєстрації нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки, затвердженого наказом МНС України від 23.09.2003 № 355

Віталій

21.04.2017

15:17

Які строки переглягуду НАПБ на підприємстві?

Микола Федоренко

23.04.2017

11:45

«Повторне відстеження результативності регуляторного акта здійснюється через рік з дня набрання ним чинності або набрання чинності більшістю його положень, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом або більшістю його положень, якщо рішенням регуляторного органу, який прийняв цей регуляторний акт, не встановлено більш ранній строк» (стаття 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV).Строк дії регуляторного акта може встановлюватися при його прийнятті.
Роботодавець зобов'язаний встановити систематичний контроль за відповідністю нормативних актів вимогам чинного законодавства та забезпечити їх періодичний перегляд, своєчасне внесення змін або опрацювання і затвердження нового нормативного акта у зв'язку із змінами в організації виробництва, впровадженням нової техніки і технології, переглядом нормативно-правових актів тощо.

Іван

27.09.2017

13:19

Відповідь користувачу Микола Федоренко на повідомлення #196437

Документ z0874-03, втратив чинність, поточна редакція — Скасування від 21.05.2017, підстава 166-2017-р

Іван

27.09.2017

13:25

Чим тепер керуватися при розробці інструкцій з питань пожежної безпеки. І ще запитання, чи реєструвати інструкції в журналі реєстрації та чи фіксувати видачу інструкцій? Я знаю що ці питання по реєстрації та видачі не обговорені в законодавстві, але було б дуже корисно вести їх реєстрацію, та вести облік видачі інструкцій. Наприклад зробити відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про про розробку інструкцій з охорони праці, тут все чітко. Дякую.

Яна

12.10.2017

16:11

У нас державна установа, яка складається із службових кабінетів, зали засідань. Необхідно складати інструкцію про заходи пожежної безпеки для кожного кабінету?. Чи можна одну на всі службові приміщення?

Анатолій

03.11.2017

17:07

Відповідь користувачу Яна на повідомлення #202350

одну для кабінетів, одну для зали засідань. Плюс загальнооб"єктова.
У разі існування серверної, складських приміщень - теж на кожен окремий клас приміщень має бути своя окрема інструкція, за виключенням коридорів, МЗК.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет