Logo MCFR
ГоловнаФорум

Різне

Максим

02.04.2017

19:56

Чи потрібно розробляти окремі питання з пожежно-технічного мінімуму для кожної професії (електрогазозварників, електромонтерів, комірників складів)? Дякую.

Микола Федоренко

02.04.2017

21:11

Відповідно до частини 7 статті 40 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI навчання з питань пожежної безпеки проводиться за програмою, яка «погоджується з центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту». Рекомендована програма проведення занять з пожежно-технічного мінімуму наведена в додатку № 3 не чинного Типового положення про спеціальне навчання, інструктажі та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України, затвердженого наказом МВС України від 17.11.1994 № 628. Програма навчання з пожежної безпеки як і програма навчання з охорони праці (додаток 4 НПАОП 0.00-4.12-05) має бути тематичною, однією з темою якої є пожежна безпека в галузі.
Наприклад, "навчання з питань пожежної безпеки - підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації за тематичними планами і навчальними програмами з питань пожежної безпеки (пожежно-технічного мінімуму), затвердженими в установленому порядку" (п.1.2 розділу І Положення про інструктажі, навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 22.01.2014 № 25)

Максим

04.04.2017

20:29

1 Хто розробляє і затверджує питання для перевірки знань з пожежно-технічного мінімуму?

2 Скільки повинно бути білетів для перевірки знань з пожежно-технічного мінімуму?

3 Скільки повинно бути питань у білетах для перевірки знань з пожежно-технічного мінімуму?

4 Який склад комісії для перевірки знань з пожежно-технічного мінімуму?
Дякую.

Петро

05.04.2017

13:55

1. Сам и розробляешь.

2. Сколько "душе угодно".

3. Сколько "душе угодно".

4. 3 человека.

Максим

05.04.2017

20:24

Шановний Петро щиро дякую Вам безмежно за надану відповідь, а головне що відгукнулися не залишили без уваги. Добре що є такі чуйні люди як Ви Петро та Лариса.

Петро

07.04.2017

12:43

Відповідь користувачу Максим на повідомлення #198845

Спасибо и Вам, Максим!

За добрые слова. Будем сотрудничать.

Максим

15.04.2017

08:59

Чи існує перелік заходів та засобів з пожежної безпеки, цивільного захисту, техногенної безпеки - витрати на здійснення та придбання яких включаються до валових витрат. Зохорони праці все зрозуміло нпаоп 0.00-2.23-04. Дякую

Микола Федоренко

15.04.2017

10:14

Обсяг фінансування, що виділяється потенційно небезпечними об’єктами та об’єктами підвищеної небезпеки для проведення необхідних заходів цивільного захисту, має становити не менше ніж 0,5 відсотка обсягу валового доходу такого об’єкта (стаття 93 Кодексу цивільного захисту України). Відповідно до наказу ДСНС України від 12.07.2016 № 335 окремого Переліку заходів цивільного захисту не існує.

Ірина

11.05.2017

14:59

Чи потрібно проходити навчання з техногенної безпеки керівникам підприємств, начальникам дільниць? Дякую.

Ілона

17.05.2017

18:06

Чи повинен начальник дільниці зберігати та скільки часу раніше видані приписи з пожежної безпеки. Яким нормативним документом керуватися. Дякую

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет