Logo MCFR
ГоловнаФорум

Наряд - допуск на ведення вогневих робіт

Микола Федоренко

23.05.2017

09:56

Перелік робіт, які виконуються за нарядом-допуском, затверджується роботодавцем та підлягає щорічному перегляду. Рекомендую користуватися такою аксіомою: якщо проведення робіт з підвищеною небезпекою потребує попередньої підготовки робочої зони, то повинен виписуватися наряд-допуск, інакше – роботи можуть виконуватися без оформлення наряду-допуску (за розпорядженням або у порядку поточної експлуатації).

Максим

25.05.2017

21:20

Під вогневими роботами розуміють промислові операції з джерелами відкритого вогню, які супроводжуються іскроутворенням та нагріванням до небезпечних температур і які здатні спричинити аварійне загорання матеріалів та конструкцій. Перелік вогневих робіт: електро- та газозварювання; бензогазорізка; роботи з використанням паяльних ламп; розігрів бітумів, смол тощо.
https://www.sop.com.ua/article/221-qqq-17-m3-02-03-2017-provedennya-vognevih-robt

Наталья

15.06.2017

11:13

Добрый день! подскажите пожалуйста, можно на сварочные работы которые проходят в траншеях, коллекторах, выписывать наряд допуск на работы с повышенной опасностью? За ранее спасибо за ответ

Микола Федоренко

15.06.2017

13:38

Роботи, що потребують попередньої підготовки робочої зони, повинні проводитися за нарядом-допуском відповідно до Переліку робіт підвищеної небезпеки, що проводяться за нарядом-допуском підприємства.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет