Logo MCFR
ГоловнаФорум

Інструктаж орендарів

Іванов

12.04.2016

15:26

Доброго дня.
Прошу допомоги щодо інструктажу з питань пожежної безпекиорендарів.
На підприємстві орендують приміщення інші організації.
Орендарями не розроблялися інструкціїї з ПБ. Чи можуть представники орендаря (навчанні з ПБ) інструктувати своїх працівників по інструкціям Орендодавця?
Яким НПАОП це регламентується?
Дякую.

Микола Федоренко

12.04.2016

21:20

Чинне законодавство щодо оренди державного та комунального майна передбачає процедуру укладання договору оренди. Відповідно до статті 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 10.04.1992 № 2269-XII із змінами) до істотних умов договору оренди відносять «порядок здійснення орендодавцем контролю за станом об'єкта оренди» та «обов'язки сторін щодо забезпечення пожежної безпеки орендованого майна».

Анатолій

28.09.2016

12:51

Працівник "ТОВ1" не зобов'язаний виконувати НПА, що розроблені та діють для "ТОВ2".
Тому, потрібно в договорі оренди прописати окремим пунктом, що працівники орендаря зобов'язані виконувати вимоги НПА орендодавця в частині забезпечення протипожежного режиму.
А також, орендар наказом вводить в дію інструкції орендодавця. Лише після цього можна проводити інструктажі по такій інструкції.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет