Logo MCFR
ГоловнаФорум

Кодекс цивільного захисту України

Севда

03.10.2014

09:51

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, про эвакуационное освещение. В предписании так и указывать, что нет аккумуляторных светильников на эвакуационных путях? А какой пункт об этом гласит? 5.1.25 ППБ?

Dill

03.10.2014

11:16

Севда писал(а):
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, про эвакуационное освещение. В предписании так и указывать, что нет аккумуляторных светильников на эвакуационных путях? А какой пункт об этом гласит? 5.1.25 ППБ?


Якщо ви уважно читали то пункт 5.1.25 ППБУ стосується підключення до електромережі. Вам потрібно керуватись пунктом 4.3.8. Сходові клітки, внутрішні відкриті та зовнішні сходи, коридори, проходи та інші шляхи евакуації мають бути забезпечені евакуаційним освітленням відповідно до вимог будівельних норм та правил улаштування електроустановок. Світильники евакуаційного освітлення повинні вмикатися з настанням сутінків у разі перебування в будівлі людей.
Шляхи евакуації, що не мають природного освітлення, повинні постійно освітлюватися електричним світлом (у разі наявності людей).
Ми встановлювали саме такі:
Напрямки руху - http://tegur-led.com.ua/ehp3-02.php.htm
Аварійне освітлення - http://tegur-led.com.ua/ehp6-04.php.htm

Микола Федоренко

03.10.2014

15:58

Вимоги щодо улаштування аварійного освітлення у будівлях та спорудах визначають розділ 6 «Електричне освітлення» Правил улаштування електроустановок, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 09.03.2006 № 70, та ДБН В.2.5-28-2006 «Природне і штучне освітлення». Наприклад, відповідно до п.4.75 ДБН В.2.5-28-2006 евакуаційне освітлення повинно забезпечувати найменшу освітленість на підлозі основних проходів і на сходах у приміщеннях 0,5 лк та нерівномірність евакуаційного освітлення (відношення максимальної освітленості до мінімальної) по осі евакуаційних проходів повинна бути не більше ніж 40:1. Вимоги щодо улаштування аварійного освітлення у непромислових будівлях та спорудах встановлюють ДБН В.2.5-23-2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання об'єктів цивільного призначення».

Роман

05.11.2014

13:27

[Видалено модератором. Причина: дублювання повідомлененя у різних темах]14

Лариса

08.01.2017

19:56

Микола Федоренко писал(а):
Пропоную ввести окрему Рубрику під назвою: "Ляпи чинного законодавства про охорону праці", де спільними зусиллями збирати помилки в конкретних нормативних документах. Ця рубрика буде корисною як для користувачів нормативних документів, так і для їх розробників.
Де рубрика ляпи?

Лариса

08.01.2017

19:59

Канц писал(а):
Доброго дня! Я проходжу стажування на підпиємстві, на посаді помічник юриста. Мені дали завдання:
1. Пройти ідентифікацію потенційно-небезпечних об’єктів з урахуванням усіх чинників небезпеки та уточнити рівень максимально можливої надзвичайної ситуації, згідно Кодексу Цивільного захисту України.
2. Розробити та вивісити на видному місці відповідні інструкції щодо виконання вимог техногенної безпеки та порядку дій персоналу в разі виникнення аварійної ситуації (аварії).
Підскажіть будьласка! З чого доцільніше почати, та що потрібно робити. Нажаль в мене не має такого досвіду(
Дуже дякую за увагу.
Такі самі знатаки заставили робити.

Ірина

23.09.2017

21:01

Микола Федоренко, Пропоную ввести окрему Рубрику під назвою: " Питання без відповіді", де спільними зусиллями збирати відповіді в конкретних нормативних документах. Ця рубрика буде корисною.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет