Logo MCFR
ГоловнаФорум

Чи нікого не смущає?

Liverpool

11.12.2013

18:35

[тему перенесено з іншого розділу]
Ну це ж нонсенс!!! Щоб такий "абеларди" появлявся в державному нормативному документі!!! Щей затверджений МНС! Там хтось його читав?! Чи тоді давайте правила пожежної безпеки зробимо проти пожежної безпеки чи анти.))) не хорошо, не порядок)))

Наталя

13.10.2015

11:52

[Видалено автором]14

vladimir_Z

20.11.2015

16:25

Доброго дня, Миколо! Відповідальний за пожежну безпеку підприємства в силу своїх обов"язків повинен перевіряти виробничі підрозділи, щодо стану пожежної безпеки на місцях. В мене таке запитання - яким документом регламентуються ці перевірки і чи є стандартна форма припису відповідального за пожежну безпеку підприємства?

Микола Федоренко

20.11.2015

21:41

Відповідно до п.3.1.2 Типового положення про службу пожежної безпеки, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 29.09.2003 № 369, фахівці служби пожежної безпеки мають право перевіряти стан пожежної безпеки на підпорядкованих підприємствах і в разі потреб видавати їх керівникам обов'язкові для виконання акти перевірки.
Відповідно до додатку 2 Положення про пожежну безпеку в Міністерстві оборони України і Збройних Силах України, затверджено наказом Міністерства оборони України від 29.09.2014 № 685, за результатами перевірки оформлюється Припис про усунення порушень законодавства у сфері пожежної безпеки.
Таким чином, документ, який оформлюється за результатами перевірки стану пожежної безпеки на підприємстві відповідальними особами підприємства, повинен визначатися керівником підприємства (як правило, це акт перевірки). Нажаль, нормативного документу, які регламенту ці питання, не існує. Нажаль, нормативного документу в Україні, який регламентував би ці питання, не існує.
P.S. Зразок «Акта проверки пожарной безопасности», наприклад, див. http://biznes-prost.ru/akt-proverki-pozharnoj-bezopasnosti.html

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет