Logo MCFR
ГоловнаФорум

Утворення відходів

Микола Федоренко

06.12.2016

17:47

Відповідно до частини 10 п.4 Положення про Управління Держпродспоживслужби в місті, районі, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 15.02.2016 № 45, Управління Держпродспоживслужби відповідно до покладених на нього завдань «проводить у межах компетенції експертизу і узгодження проектів планування та будівництва тваринницьких ферм, потужностей, що здійснюють забій тварин, переробних підприємств, підприємств з виробництва ветеринарних препаратів, ринків».

Максим

26.03.2017

08:24

[Видалено автором]14

Максим

26.03.2017

08:29

Можливо у когось є розроблена інструкція по поводженню з відходами з урахуванням вимог екологічної та пожежної безпеки:
- відпрацьованим мастилом;
- акумуляторами;
- промасленого спецодягу та ганчір'я;
- промасленного писку та тирси.
Найбільше цікавить розділ "Дії при виникненні аварійних ситуацій". На носі перевірка СЕС і наявність інструкції буде перевірятись. Буду вдячна. Дякую.

Ольга

29.03.2017

11:34

Миколо, ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, в адміністративному приміщенні підприємства розташован твердопаливний котел (потужність 45 кВт), вид палива - дрова. Розроблено проект «Капітального ремонту системи теплопостачання (тепломеханічна частина)». Перевіряюча інстанція потребує у нас погодження цього проекту з СЕС. Чи правомірні вони? Якщо ні, як і чим можна їм довести протилежне? Дуже дякую за відповідь.

Микола Федоренко

29.03.2017

13:11

Об’єкти санітарно-епідеміологічної експертизи визначено статтею 11 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», у тому числі «проекти нормативно-технічної, інструкційно-методичної документації, що стосується здоров'я та середовища життєдіяльності людини».
Відповідно до абзацу 5 частини 4 п.7 Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.1999 № 1109 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2002 № 1217), санітарно-епідеміологічний нагляд здійснюється шляхом «погодження проектної та технічної документації на будівництво, реконструкцію, введення в експлуатацію нових і реконструйованих об'єктів виробничого, соціально-культурного та іншого призначення, санітарно-захисних зон підприємств». У повноваження санітарно-епідеміологічного нагляду погодження «капітального ремонту» об'єктів виробничого призначення – відсутнє.

Ольга

29.03.2017

13:20

Відповідь користувачу Микола Федоренко на повідомлення #198537

Велике ДЯКУЮ!

Ірина

19.04.2017

17:31

Максим писал(а):
Можливо у когось є розроблена інструкція по поводженню з відходами з урахуванням вимог екологічної та пожежної безпеки:
- відпрацьованим мастилом;
- акумуляторами;
- промасленого спецодягу та ганчір'я;
- промасленного писку та тирси.
Найбільше цікавить розділ "Дії при виникненні аварійних ситуацій". На носі перевірка СЕС і наявність інструкції буде перевірятись. Буду вдячна. Дякую.
Максим як пройшла перевірка, багато написали?

Петро

20.04.2017

11:10

Відповідь користувачу на повідомлення #199228

Может, что то и писал, но ничего не проверялось. Они такие проверяльщики!

Модератори:

Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ

Профайл Особистий
кабінет