Logo MCFR
ГоловнаФорум

Положення про безпечну та надійну експлуатацію виробничих будівель і споруд

Світлана

30.05.2017

15:04


На жаль "светлой головой" штрафи не закрити, а ось знайти вихід, якщо немає фінансів на ремонтні роботи, а є відповідальні особи від яких нічого не залежить, то необхідно оформити все як радить Федоренко. Це єдиний вихід

Петро

30.05.2017

15:35

Відповідь користувачу Світлана на повідомлення #200145

Возможно, но инспектора смотрят не советы Н. Федоренко, а руководящие документы. И, к сожалению, эти документы не совершенны.

Алла

18.11.2017

11:16

Навчальний заклад. Технікум. Інженер будівельник в технікумі відсутній. Кого правомірно призначити відповідальним за надійну і безпечну експлуатацію будівель і споруд: заступника директора з адміністративно господарської роботи, за усі споруди, або завідувача гуртожитку та завідувача навчальним корпусом за відповідні споруди?

Микола Федоренко

18.11.2017

15:54

Слід розрізняти керівник служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд підприємства (відповідальна особа на рівні апарату управління підприємства) та особи, відповідальні за правильну експлуатацію, збереження та своєчасний ремонт закріплених за підрозділами будівель, споруд або окремих приміщень (начальники відповідних підрозділів - цех, відділ тощо).
P.S. Механізм проведення обстеження прийнятих в експлуатацію в установленому законодавством порядку об’єктів будівництва з метою оцінки їх відповідності основним вимогам до будівель і споруд, визначеним відповідним технічним регламентом, та вжиття обґрунтованих заходів до забезпечення надійності та безпеки під час експлуатації об’єктів протягом усього періоду їх існування, визначає Порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 № 257. Обов’язковому обстеженню підлягають об’єкти, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками, а також багатоквартирні житлові будинки незалежно від класу наслідків (відповідальності) (частина 3 статті 392 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року № 3038-VI)

Лариса

22.11.2017

19:48

Відповідь користувачу Микола Федоренко на повідомлення #199102

" Існує Типове положення про кабінет охорони праці, затверджене наказом Держнаглядохоронпраці від 18.07.1997 № 191"

- втратив чинність, — Втрата чинності від 22.10.2007

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет