Logo MCFR
ГоловнаФорум

Правила форуму

Анна

17.03.2014

08:47

Вітаємо Вас на форумі!
Основною метою форуму є обговорення тем, відкритих у відповідних розділах та відповідно до цих Правил.
Наш форум — це діалог коректних висловлювань і поважаючих одне одного людей. Памятайте, що Ваше спілкування повинно будуватися на принципах поваги, честі, гідності до інших учасників, рівності можливостей учасників форуму та неприпустимості дискримінації за будь-якою ознакою!
Починайте спілкування лише після ознайомлення з усіма пунктами Правил!
Правила форуму
1. Реєстрація:
1.1. При реєстрації на форумі заборонено використовувати імена, які мають вигляд або несуть зміст імен Адміністрації (типу адмін, модер, головний і т.п.). Не допускаються імена, що містять адреси електронної пошти, номери телефонів, образи, непристойні слова, їхні похідні або натяки на них.
1.2. Заборонено розміщення реклами і рекламних посилань у підписах профілів.
1.3. Дані, які Ви вводите в профіль, повинні бути правдиві (для того, щоб не виникало незручностей при вітаннях чи інших спільних акціях, які проводитиме видавництво).
2. Створення тем та повідомлень:
2.1. Перед створенням нової теми переконайтеся, що дана тема не обговорювалася раніше. Усі повідомлення в темі повинні відповідати її назві. Забороняється дублювання однієї теми декілька разів, суттєво відхилятись від теми. У випадку, якщо в процесі спілкування почала розвиватись інша тема, Модератори мають право перенести гілку до відповідного розділу.
2.2. Відкриття беззмістовних тем та таких, що не відповідають тематиці відповідних розділів форуму, розміщення беззмістовних повідомлень, передруків, цитат чи посилань, матеріалів, що займають великий обсяг, реклами інших ресурсів, не допускаються. Такі теми та повідомлення видаляються Модераторами як флуд («засмічення» екрану) та спам (розсилання рекламних повідомлень різного характеру).
2.3. Заголовок теми має чітко відображати зміст питання. Не варто називати тему загальними словами «допоможіть», «не знаю, що робити», «проблема» і т.д.
2.3. Не використовуйте в назвах тем і в тексті повідомлень переважно ЗАГОЛОВНИХ літер, кольорових шрифтів. Обмежуйте кількість смайлів .
2.4. Рекомендуємо перевіряти повідомлення на наявність граматичних та орфографічних помилок перед їх розміщенням.
2.5. При цитуванні повідомлення іншого користувача цитата не повинна перевищувати за довжиною ваш власний текст. Забороняється цитування двох та більше повідомлень, якщо це не викликано необхідністю вірного відображення діалогу. Не рекомендується цитування всього попереднього повідомлення, якщо Ваша відповідь знаходиться відразу за цим повідомленням. Повідомлення, що не відповідають цьому правилу, будуть видалятись або модеруватись.
2.6. Якщо користувач у повідомленні на форумі подає передрук з іншого джерела, обов’язково повинно додаватися посилання на першоджерело та/чи автора. Передрук, цитата чи лінк мають супроводжуватися коментарем користувача. У разі відсутності таких посилань та/або коментарів передрук та лінк можуть бути видаленими Модераторами.
2.7. Утримайтесь від розміщення явно помилкової та недостовірної інформації. Категорично заборонено розміщувати інформацію, яка суперечить нормам чинного законодавства України.
2.8. Модерування форуму здійснюється за принципом постмодерації. Всі повідомлення спочатку додаються, а вже потім перевіряються Модераторами.
2.9. Розділи форуму та зміст тем модеруються на предмет оффтопіку (невідповідності повідомлень темі та тематиці розділів, спілкування на форумі у якості чату) та флуду.
2.10. Заборонено відновлювати теми чи повідомлення після їх видалення чи редагування Модератором.
3. Приватні повідомлення (ПП):
3.1. Заборонено переводити дискусію на форумі у приватні повідомлення, ставити професійні запитання через приватні повідомлення.
3.2. У випадку некоректного використання системи приватних повідомлень (надсилання беззмістовних повідомлень та повідомлень, що містять особисті образи, погрози, розсилки спаму, рекламного чи агітаційного змісту, тощо), за скаргою користувачів, Модератори мають право застосувати санкції до порушника, включаючи різні форми обмеження та заборони користування сайтом.
4. Модератори форуму мають право:
4.1. Доповнювати чи змінювати дані Правила. Про зміни учасники будуть повідомлені шляхом оголошень на форумі.
4.2. Редагувати, видаляти, переміщувати теми або повідомлення в певних розділах у відповідності до своїх прав та Правил форуму, застосовувати санкції та інші заходи з контролю над повідомленнями та темами в рамках своїх прав.
4.3. Модератори залишають за собою право без коментарів і пояснень закривати занадто довгі дискусії, видаляти будь-які повідомлення, матеріали повністю або частково, якщо вони, з точки зору Модераторів, є неприйнятними, неактуальними чи небажаними або не відповідають даним Правилам.
4.4. Дії Модераторів не обговорюються й не підлягають оскарженню. Якщо Ви не згодні із санкціями Модераторів, повідомте їм про це за допомогою приватного повідомлення. Будь-яке обговорення дій Модераторів на форумі розцінюються як флейм (висловлювання, що не мають відношення до теми обговорення, взаємні образи учасників форуму, порушення Правил форуму). До ініціаторів таких обговорень будуть застосовуватися відповідні санкції.

Валерій

16.06.2015

10:33

В № 4 довідника спеціаліста з ОП під статею " Якість проведення медичних оглядів працівників..." приведено декілька причин з не якісного проведення медоглядів. Одна із причин: свідоме приховування працівниками хвороб. В цьому році я вдруге за останні 2 роки хотів об'єктивно провести з своїм колективом медичний огляд, але на жаль, як і 2 роки тому медогляд пройшов формально. Лікарі не хочуть прислухатися до скарг працівників на своє здоров'я. Наші працівники не приховують хвороби, вони навпаки хочуть знати про стан свого здоров'я і навпаки просять у лікарів поради. На це лікарі відповідають, " Ми нічого не можемо вам порадити ідіть до своїх приватних лікарів". Від послідуючого проведення періодичних медичних оглядів весь колектив відмовився.

Валерій

16.06.2015

11:04

При експлуатації автоклавів ми користуємось Правилами будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском, затвердженого наказом Державного Комітету України по нагляду за охороною праці від 18.10.1994р. №104 ( ДНАОП 0.00-1.07.-94). Чи ці Правила ще дійові, чи можливо вже є нові Правила? Працівники, які залучаються до обслуговування автоклавів повинні пройти спеціальне навчання. А особи відповідальні за справний стан також повинні проходити спеціальне навчання?

Микола Федоренко

16.06.2015

11:52

Автоклав містить посудину що працює під тиском? та його утримання відноситься до робіт з підвищеною небезпекою.
Відповідно до частини 1) п.7.1.1 Правил будови та безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском, затверджені затверджених Держтехнаглядом СРСР від 27.11.1987 (НПАОП 0.00-1.59-87) відповідальні особи (ІТП) повинні пройти навчання за цими Правилами (за наявності посудин, на які поширюються Правила). Дивним є те, що є чинними Правила 1987 року замість Правил 1994 року – це питання слід віднести до юристів.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет