Logo MCFR
ГоловнаФорум

Особисте спілкування

Тетяна

22.03.2017

12:44

Доброго дня! Підскажіть будь - ласка Миколо де в Києві можна придбати літературу по обробці скла (НПАОП 26.1-1.01-81), НПАОП 26.14-1.07-85, НПАОП 26.1-1.02-81). Звернення до видавництв та інтернету марне.Нічого немає.Дякую.

Тетяна

22.03.2017

12:50

Скажу більше жоден навчальний центр по цих вище перерахованих НПАОПах не навчає. Який вихід??? Дякую.

Валерій

21.06.2017

12:32

Добрий день! У наш інститут часто приходять практиканти (студенти), а приходять деколи з запіхненням, після того як я вже прийняв працівника. І я не знаю як тих практикантів потім вписати в журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці. Нестиковка по датам. Чи можу я завести окремий журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці для працівників окремо, а для практикантів і стажерів окремо?

Микола Федоренко

21.06.2017

19:50

Відповідь користувачу на повідомлення #198247

Правила доступні тільки через Яндекс

Микола Федоренко

21.06.2017

20:41

Відповідь користувачу Валерій на повідомлення #200582

Відповідно до частини 5 п.7 Типової форми договору про стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 р. № 20, підприємство зобов’язується «проводити обов’язкові інструктажі з охорони праці (ввідний та на робочому місці), навчати стажистів безпечних методів праці, надати спецодяг, запобіжні засоби, забезпечити медичне обслуговування за нормами, встановленими для штатних працівників». Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) не конкретизує кількість Журналів реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці на підприємстві.

Модератори:

Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ

Профайл Особистий
кабінет