Logo MCFR
ГоловнаФорум

Особисте спілкування

НСОП

12.10.2013

09:26

Підкажіть, будь ласка, чи є на форумі можливість особистого спілкування з учасниками? Тобто, можливість задавати запитання конкретному користувачу без винесення цього питання на загал.

Ольга

14.10.2013

09:18

Для того, щоб надіслати приватне повідомлення будь-якому користувачу форума, натисніть іконку «ПП» (приватне повідомлення). Така іконка знаходиться під фотографією учасника та має вигляд конверта.

Сергій

22.01.2014

15:46

Щось я не можу перейти до теми: Вимоги до стелажів для збереження запчастин. [перенесено до іншого розділу]. В посиланні сказано, що тема закрита. Чому?

Валерія

22.01.2014

16:54

Відповідь користувачу на повідомлення #6365

Тема була перенесена до іншого розділу і тепер вона міститься за посиланням http://sop.com.ua/forum/81/939/
продовження обговорення можна робити у новій темі.
Тема була перенесена через невідповідність розділу. Щиро просимо усіх форумчан уважніше обирати розділ для розміщення повідомлення, щоб потім модератор їх не переносив із теми до теми

Анна

17.03.2014

09:29

Читайте Правила форуму, розділ 3 "Приватні повідомлення (ПП)"

Анна

17.03.2014

09:30

[Видалено автором. Причина: дублювання попереднього]14

Олександр

17.11.2014

22:41

Повідомлення перенесено в іншу тему: посилання

Alex_Titan1

21.05.2015

09:05

Прошу допомогти в питанні, яке виникло при розслідуванні нещасного випадку, пов'язаного з виробництвом: "Яке максимальне зусилля повинно бути прикладене однією людиною (чоловіком) для транспортування навантаженого ручного рейкового (колійного) візка вантажопідіймальності 2 тонни-сили та на які пункти і яких НПАОП слід посилатися?"

Микола Федоренко

21.05.2015

10:07

Наприклад, ДСТУ EN 1005-2:2005 «Безпечність машин. Фізичні можливості людини. Частина 2. Ручне переміщення машин та їхніх складових частин»; ДСТУ EN 1005-3:2005 «Безпечність машин. Фізичні можливості людини. Частина 3. Рекомендовані обмеження зусиль під час роботи з машинами».

Alex_Titan1

22.05.2015

15:14

Дякую. А можна на Вашу думку скористатися посиланням на п. 1 розділу 14 Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт, затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 19.01.2015 р. №21 (до інформаційного Покажчика нормативно-правових актів з питань охорони праці станом на 05 січня 2015 року цей акт не занесено), де сказано "При переміщенні вантажу на візках або в контейнерах зусилля, що прикладається, не повинно перевищувати 10 кг"? Автори можливо помилилися, але зусилля не виміряється в кілограмах. Зусилля виміряється в Ньютонах або в кілограм-силах (Н, кгс).

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет