Logo MCFR
ГоловнаФорум

Конкурс «Курйози на роботі»

Раїса

25.03.2015

09:36

Одного разу до мене в дитячий садок, де я працюю завідувачем, зайшов улюблений племінник. Ми приємно спілкувалися, він розповідав мені про своє навчання, я про роботу з дошкільнятами. Через деякий час він захотів до туалету і я йому пояснила куди піти. Вийшовши, він защолкнув двері. Коли постукали, я думаючи, що то вовернувся племінник, підбігла до дверей зі словами:
- Іду, мій любий, іду, дорогенький! Коли відчинила, то побачила високого, вусатого, незнайомого чоловіка. Він виявився інспектором з охорони праці. Деякий час ми мовчки дивилися один на одного. Врешті-решт я йому все пояснила. Акт перевірки перевершив усі мої сподівання. Він виявився без єлиного зауваження.

Korda_Olga

01.04.2015

18:23

Дякуємо усім учасникам за веселі та цікаві історії!
Найбільше «лайків» отримала історія про компанію «Ангели» від Оксани.
На переможницю чекає набір для барбекю, щоб весело проводити час на природі.  Усі інші учасники отримають «теплі» помаранчеві кружки від редакції Довідника, щоб за чашечкою запашного чаю ділитися історіями з колегами. Редакція особисто зв'яжеться з кожним учасником для уточнення інформації про врученння подарунку.

Анна

02.04.2015

08:38

[Видалено автором. Причина: )]14

Оксана

10.04.2015

14:45

Добрий день, колеги!
Всім дуже дякую! Для мене це було несподівано

З повагою,
Оксана.

Анжела

22.05.2015

11:39

[Видалено автором]14

Микола Федоренко

22.05.2015

13:22

«Для керування та обслуговування стрілових самохідних кранів роботодавець повинен призначити кранівників, які мають посвідчення на право керування краном даного типу. Керування автомобільним краном може бути доручено шоферу після його навчання та атестації в кваліфікаційній комісії» (п.1 розділу IV Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 19.01.2015 № 21).
Міняти професію «машиніста автокрану» на «шофера» ?

Ольга

22.06.2015

15:36

[Видалено автором]14

СанСаныч

15.03.2016

13:38

Было дело в недалеком 2014 году. Главный инженер нашего предприятия (человек в возрасте и постоянно указывающий на свой многолетний опыт работы и знание технологических процессов во всех отраслях промышленности) изрядно уже достал всех кого только мог - то подшипник ему завари, то перекрась все оборудование (в дни "дикого ремонта" когда ни у кого не хватает времени на выполнение планов) или даже (как вам такое) полезть в рабочий трансформатор 6000 В / 1000 В, открыть крышку шин высокой стороны и (благо, что не успел) измерить сопротивление обмотки, внимание!, мультиметром!

В общем достал всех изрядно, в особенности участок подготовки и ремонта сменных кассет в прокатном стане.

Как всегда это бывает, оборудование взяло и поломалось... Ремонтный участок быстренько снял кассету, вскрыл и обалдел. В общем, по хорошему, нужно было менять прокатные валки, но план производства никто не отменял, а до следующей перевалковки осталось чуть менее суток. В итоге весь "консилиум" из начальников и мастеров решил наплавить изношенные участки и докатать. Среди всей этой толпы находился и главный инженер. Так вот когда сварщик приготовился наплавлять, произнес следующую реплику (дословно): - "А теперь все внимательно смотрим на кончик электрода!". Ну все естественно отвернулись разом в сторону, а вот Главный, открыв глаза во всю, уставился на электрод в предвкушении вылетающего от-туда чуда. Заслепив себя напрочь - молча двинулся на ощупь вон из цеха. Потом два месяца даже не приближался к участку.

история стала легендой

Модератори:

Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ

Профайл Особистий
кабінет