Logo MCFR
ГоловнаФорум

ДЕКЛАРАЦІЯ відповідності матеріально-технічної бази

Олександрович

13.04.2016

13:54

[тему перенесено з іншого розділу]
Здравствуйте! Помогите, пожалуйста, заполнить эту декларацию.

место работы -- дворец детского и юнешеского творчества

какие тут работы повышенной опасности? знаю, что их три из всего списка, помогите, пожалуйста! работы на высоте свыше 1,3м, дезинфекция, а еще что?

и как это вписать в декларацию? очень нужна ваша помощь, числюсь инженером на пол ставки, сам в этом не понимаю, только начинаю изучать

очень надеюсь на вашу помощь!

Я, __________ – директор ____________________,
цією декларацією підтверджую відповідність матеріально-технічної бази та умов праці вимогам законодавства з питань охорони праці під час виконання таких робіт підвищеної небезпеки та/або експлуатації (застосування) таких машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки:

Ремонтні, монтажні, будівельні та інші роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра. А саме: миття стін, вікон та стелі, на висоті понад 1,3 метра із застосуванням приставної або розсувної драбини, виконуються прибиральниками службових приміщень. Поточний ремонт стін, вікон та стелі виконується робітником з комплексного обслуговування і ремонту будинків

.. а дальше как?

Олександр

13.02.2018

10:24

Підскажіть, будь-ласка, який порядок отримання декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки?

Олександр

13.02.2018

16:05

Порядок отримання декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки згідно Постанови від 26.10.2011 № 1107 Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки або Постанови від 07.12.2016 № 922 Деякі питання набуття права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності за декларативним принципом.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет