Logo MCFR
ГоловнаФорум

Корисна інформація щодо організації служби охорони праці на підприємстві

Микола Федоренко

02.10.2017

20:44

1. Допуск підрядника на територію діючого підприємства. Довідник спеціаліста з охорони праці, 2011, №4, с. 32-40.
2. Організаційні заходи у разі залучення підрядника до робіт на території підприємства. Довідник спеціаліста з охорони праці, 2015, №3, с.8-14

Наталья

04.10.2017

08:27

Відповідь користувачу Микола Федоренко на повідомлення #202157

не маю можливості прочитати цю статтю, скажіть в двох словах: підрядник чи замовник оформлює наряд-допуск при допуску стороньої організації .Буду дуже вдячна

Микола Федоренко

04.10.2017

20:20

Замовник оформлює Акт-допуск на територію діючого підприємства та виділяє підряднику територію для проведення робіт. Підрядник виписує наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки на цій виділеній території з урахуванням заходів безпеки, визначених у акті-допуску (окрім випадків, коли через територію підрядника проходять діючі інженерні мережі та засоби виробництва, наприклад, вантажопідіймальні механізми)

Наталья

05.10.2017

11:34

Відповідь користувачу Микола Федоренко на повідомлення #202202

велике дякую Микола Дмитрович!!

Наталья

06.10.2017

13:47

Скажіть будь-ласка чи не змінювався останнім часом наказ про проходження медичних оглядів ,а саме наказ №246?

Служба охорони праці

06.10.2017

14:08

Відповідь користувачу Наталья на повідомлення #202231

Доброго дня! Для Вас може бути корисним цей матеріал:

Медогляди для працівників, що виконують роботи у шкідливих умовах


Наталья

10.10.2017

13:19

Доброго дня! підскажіть будь-ласка, коли працівник, працює в харчоблоці при експлуатації картоплечистки, то як саме визначити хто має право на ній працювати, які потрібні бути допуски до цієї роботи і т.д.?

Микола Федоренко

10.10.2017

13:37

Працівники мають бути проінформовані та проінструктовані щодо дій, необхідних у разі виникнення на підприємстві аварійних ситуацій, пов’язаних з безпосередньою загрозою для їх життя і здоров’я, та про вжиті або такі, що мають бути вжитими, запобіжні і захисні заходи (п.2.2 розділу ІІ Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, НПАОП 0.00-7.11-12).

Сергій

12.10.2017

14:01

доброго дня підкажіть будьласка чи можна затвердити положення охорони праці ,на приємстві до 20 чоловік (10 працівниуів) з одним інженером з охорони праці, і взагалі що для цього потрібно як це положення виглядає його зміст sergijabramovic@gmail.com будласка мені надішліть Дякую

Ірина

12.10.2017

15:47

Відповідь користувачу Сергій на повідомлення #202342

Як і на 3 тис. чоловік.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет