Logo MCFR
ГоловнаФорум

нещасний випадок пов'язаний з виробництвом

Микола Федоренко

23.02.2017

19:36

«Факт перебування потерпілого у трудових відносинах з роботодавцем, якщо відповідні документи не оформлені роботодавцем, але потерпілий фактично допущений до роботи, підтверджується в установленому порядку Держпраці на запит голови спеціальної комісії або у судовому порядку» (п.38 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1232).

Ігор

27.02.2017

16:03

Фахівцями Держпраці ознак трудових відносин не виявлено, що тепер?

Микола Федоренко

27.02.2017

16:34

Нещасний випадок визнається таким, що не пов’язаний з виробництвом

Ігор

28.02.2017

07:41

Дякую!

Служба охорони праці

28.02.2017

09:45

Читайте на порталі "Служби охорони праці":

1. Порядок повідомлення про нещасний випадок на виробництві
http://www.sop.com.ua/article/174-poryadok-povdomlennya-pro-neshchasniy-vipadok-na-virobnitstv

2. Розслідування нещасних випадків
http://www.sop.com.ua/article/110-qqq-16-m9-rozslduvannya-neshchasnih-vipadkv-povdomlennya-pro-nv-komsya-akti-n-5-n-1

3. Акт Н-1 про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом
http://www.sop.com.ua/article/128-qqq-16-m11-akt-n-1-pro-neshchasniy-vipadok-povyazaniy-z-virobnitstvom-priklad-zapovnennya

4. Акт Н-5 правила оформлення нещасного випадку не пов’язаного з виробництвом
http://www.sop.com.ua/article/148-qqq-17-m1-16-01-2017-akt-n-5-pravila-oformlennya-neshchasnogo-vipadku-ne-povyazanogo-z-virobnit

5. Cпеціальне розслідування нещасних випадків на виробництві
http://www.sop.com.ua/article/126-qqq-16-m11-01-11-2016-cpetsalne-rozslduvannya-neshchasnih-vipadkv-na-virobnitstv

Микола

02.08.2017

13:04

vladimir_Z писал(а):
Дякую за відповідь. СУОП на підприємстві діє, але, працівник в кінці зміни перед вихідним днем упав і не звернувся за долікарняною допомогою до медпункту підприємства. Керівника робіт про падіння повідомив, але сказав, що травми не значні і він після вихідного приступить до роботи, але на вихідних звернувся до медичного закладу і повідомив керівника робіт тільки у понеділок. Вийшла затримка у повідомленні фонду про нещасний випадок і керіник підприємства оштрафований. Основна причина у настанні нещасного випадку вказана, чи вказувати у супутніх причинах несвоєчасне повідомлення керіником підрозділу работодавця і як?

Це запитання,як я зрозумів,без відповіді.На днях ситуація повторилась і на нашому підприємстві,лиш:
- працівник отримавтравму руки в душовій кабіні в пятницю,а до лікаря звернувся в понеділок...і тому це виробнича травма каже Фонд:
-а комісії написав пояснення,що зламав руку в неділю при падінні з велосипеда.
Екстренне повідомлення не надавалось,аналіз на вміст алкоголю в крові не проводився. Але в лікарняному підкреслено "Травма звязана з виробництвом". Хто ставить крапку в цій ситуації??

Микола Федоренко

02.08.2017

14:33

Комісія з розслідування нещасного випадку. Тобто питання вирішується колегіально.

Олександр

14.10.2017

21:28

Доброго дня. Проясніть ситуацію: Працівник установи перебуваючи на курсах в іншому населеному пункті, щоденно, по закінченні курсів їздив до дому до свого населенного пункту громадським транспортом. Під час чергової поїздки, зранку, прямуючи до місця посадки на транспорт (щоб дістатись до місця відрядження) , працівник загинув. Подія відбулась не в робочий час підприємства де він працює, ні в робочий час підприємства до якого він відряджений. Накази щодо відрядження наявні.
Чи підпадає такий НВ під категорію тих що повязанні з виробництвом?

П.5 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, говорить про те, що це є не виробничий травматизм і розслідується згідно з порядком розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру. У той же час п.п.12 п.15 цього порядку пише що "прямування потерпілого до місця чи з місця відрядження згідно з установленим завданням, у тому числі на транспортному засобі будь-якого виду та форми власності" є підставою вважати, що випадок є повязаним з виробництвом. Чи підпадає він спеціальне розлідування органом Держпраці? Дякую.

Анатолій

06.11.2017

17:12

Пункт 9 Порядку №1232 говорить, що лікувально-профілактичний заклад повинен передати екстренне повідомлення підприємству, де працює потерпілий.
Пункт 10 каже, що роботодавець, одержавши повідомлення про НП зобов"язаний....

Чи означає це, що для роботодавця факт настання НП починається з моменту повідомлення йому саме від лікувально-профілактичного закладу, а не від свідків, чи потерпілого?

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет