Logo MCFR
ГоловнаФорум

медичні огляди працівників

Служба охорони праці

27.09.2017

15:50

Відповідь користувачу Денис на повідомлення #202077

Роботодавець повинен провести лабораторні дослідження умов праці на робочих місцях та визначити шкідливі і небезпечні фактори виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників. Такі дослідження проводяться відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості і напруженості трудового процесу умов праці (п. 3.1. Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій затвердженого Наказом МОЗ України від 21.05.2007 № 246). Результати досліджень необхідно відправляти до територіального органу Держпраці. Отримавши від підприємства дослідження та заявку з проханням визначити категорію працівників, що працюють у шкідливих умовах праці, Держпраці, за участі представника первинної профспілкової організації (або уповноваженої працівниками особи), визначає категорії працівників цього підприємства, які підлягають попередньому (періодичному) медогляду, про що складає відповідний Акт

Джерело: https://www.sop.com.ua/article/556-medoglyadi-dlya-pratsvnikv-shcho-vikonuyut-roboti-u-shkdlivih-umovah

Оксана

27.09.2017

16:29

Відповідь користувачу Денис на повідомлення #202077

Могут взять. Смотря какой человек попадется

Олександр

26.10.2017

09:37

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка вихід з ситуації : працівниця вийшла з декретної відпустки на роботу. Їй було видане направлення на МО. Вона пройшла МО, принесла медичну довідку від лікаря і принесла чек про оплату за проведений МО. Тепер ця працівниця вимагає відшкодувати їй витрачені гроші. На момент проведення її МО, договір з лікарнею був укладений, але працівниця пройшла МО без повідомлення лікаря .
Яким чином тепер відшкодувати їй гроші ? Яка процедура?

Оксана

26.10.2017

11:07

Відповідь користувачу Олександр на повідомлення #202570

можно просто компенсировать ей эту сумму как премию.

Оксана

16.11.2017

11:50

Доброго дня! Скажіть будь ласка, я проходжу обов'язковий медогляд в державній поліклініці, в якій лікар дерматовенеролог чоловік. Чи маю я право просити, щоб мене оглядала лікар жінка, або ж пройти обстеження у дермавенерогра приватної клініки, а результати обстеження мені перенесли в медичну книжку?

Андрій

17.11.2017

09:35

Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій:
2.2. Заклади  державної   санітарно-епідеміологічної   служби
щорічно  за  заявкою  роботодавця  (його представника),  за участю
представника первинної профспілкової організації або уповноваженої
працівниками   особи   визначають   категорії   працівників,   які
підлягають попередньому (періодичним) медичному  огляду  та  до  1
грудня  
складають   Акт  визначення  категорій  працівників,  які
підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду за  формою,
зазначеною у додатку 1.

Питання: як правильно трактувати цей пункт?
В мене складається таке враження - протягом року (до 1 грудня) складається Акт, Списки і працівники проходять медогляд, після цього складається Заключний акт, так? Тобто, наприклад, працівники пройшли медогляд в червні 2017 року (Акт, Список складені в 2017 році), тоді мені вже не треба робити Акту на 2018 рік в 2017 році, а можу його зробити протягом 2018 року?
Або - працівники пройшли медогляд в 2017 року (Акт, Список складені в 2017 році) і в кінці 2017 року я роблю Акт на 2018 рік (хоча до червня 2018 року тритина працівників може звільнитись чи перевестись на інші посади)? Абсурд?

Поясніть, будь ласка, як правильно повинно бути організовано медичний огляд.

Ольга

20.11.2017

09:33

Миколо, допоможіть розібратись. Раніше списки працівників для складання Акту визначення категорії працівників, які підлягають періодичному мед. огляду надавались в СЕС. Тепер списки надаються тільки в Держпрацю? Який алгоритм дій? Поштою відсилати списки всіх працівників підприємства до Держпраці (ми районний центр і в нашому місті представників органу Держпраці відсутні) та копії Карт умов праці за результатами атестації робочих місць, а потім чекати на їх відповідь? Як правильно все це зробити? Буду ДУЖЕ ВДЯЧНА ЗА ДОПОМОГУ,

Тетяна

22.11.2017

16:13

Відповідь користувачу Служба охорони праці на повідомлення #202078

От якраз лабораторні дослідження провести немає кому. Де взяти список лабораторій, які проводять дослідження, бувші СЕС не проводять.

Оксана

22.11.2017

17:04

Відповідь користувачу Ольга на повідомлення #203025

Созвонитесь с Держпрацей и договоритесь с ними как им лучше - ваше личное присутствие либо можно почтой отправить. Но им нужны списки с мокрой печатью и подписью.

Оксана

22.11.2017

17:06

Відповідь користувачу Андрій на повідомлення #203002

Это все теория. По факту вы составляете акт и список +- за месяц-два до планирующегося повторного медосмотра. Отправляете им, они согласовывают и вы в нужный вам срок проводите МО.

Модератори:

Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ

Профайл Особистий
кабінет