Logo MCFR
ГоловнаФорум

Атестація робочого місця під час роботи за комп'ютером

Анна

01.04.2015

10:32

Читачі журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» запитують у експертів:
Подскажите пожалуйста, на какой действующий документ надо ссылаться при оценке работы (аттестации рабочего места) на компьютере?

Відповідь:
При работе на компьютере аттестация рабочего места не требуется, т.к. дополнительный отпуск за особый характер работы продолжительностью до 4 к. д. предоставляется без результатов аттестации. Как учесть время занятости работой за компьютером для предоставления такого отпуска - читайте в журнале «Довідник спеціаліста з охорони праці» № 8/2012 на с. 60 в статье «Додаткова відпустка за роботу на комп’ютері: чи потрібно робити хронометраж або фотографію робочого дня?».

Ірина

19.10.2017

11:57

Добрый день, подскажите пожалуйста могу ли я провести на предприятии своей комимией атестацию робочих мест для бухгалтера и охраника?

Петро

19.10.2017

14:19

Що означає комісією? Атестація робочих місць проводиться промислово-санітарною лабораторією яка атестована в встановленому порядку.

Ірина

20.10.2017

12:17

Підкажіть будь ласка чому я повинна проводити атестацію робочого місця для бухгалтера, якщо його посада не підлягає ні списку №1, 2?

Петро

20.10.2017

14:22

Посада бухгалтера не підлягає атестації, це нормальні умови праці.

Денис

05.01.2018

11:42

Петро писал(а):
Що означає комісією? Атестація робочих місць проводиться промислово-санітарною лабораторією яка атестована в встановленому порядку.
Атестація проводится якраз атестаційною комісією а ось дослідження проводятся санітарно-гігієнічною лабораторією і на підставі ціх досліджень комісія і тільки комісія встановлює або не встановлює пільги та компенсації.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет