Logo MCFR
ГоловнаФорум

Необхідність проведення атестації

Олег

21.02.2017

16:47

Прошу допомоги з роз’ясненням щодо підстав для проведення атестації робочих місць за умовами праці при відсутності професії у Списках (в редакції 2016 р.), що визначають право на пільги, компренсації, пенсію за роботу із шкідливими і важкими умовами праці.

Александр

18.07.2017

16:03

Доброго дня! Ситуація наступна: введено штатну одиницю газорізальника, але працює на ній по сімісництву 20% робочого часу, слюсар (має відповідне посвідчення). Чи потрібно проводити атестацію, якщо зрозуміло що робота в данийх умовах не більше 1 - 1,5 години? Можливо за картою робочого часу відмовити у пільгах окрім молока за шкідливість?

gala_maruk

11.12.2017

15:53

Відповідно до рішення обласної ради має відбутися приєднання до нашого КЗ "Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер" кількох профільних лікувальних закладів, розташованих в різних населених пунктах, які в подальшому будуть нашими структурними підрозділами.
Тобто, змінюється назва закладу, який буде приєднано до обласного, але територіально всі вони лишаються на своїх попередніх місцях. У працівників приєднаних закладів умови праці залишаються без суттєвих змін, не будуть докорінно змінюватись умови і характер праці.
У кожному з лікувальних закладів була проведена і на даний час дійсна атестація робочих місць за умовами праці для підтвердження права працівників на передбачені законодавством України пільги та компенсації за шкідливі умови праці та особливий характер праці.
Запитання: чи можна вважати дійсною для КЗ "Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер" проведену раніше та діючу на даний час атестацію робочих місць за умовами праці в тих закладах, що приєднуються і будуть в подальшому нашими структурними підрозділами?
Зрозуміло, що для обласного закладу це будуть новостворені робочі місця. Але умови праці працівників лишаються без змін. Тобто, підтверджені раніше пільги та компенсації також залишаються без змін. Але не зрозуміло, як бути в даному конкретному випадку?
Якщо в разі приєднання все ж таки потрібно проводити заново атестацію, то яка це буде атестація для обласного диспансеру: первинна, позачергова? Позачергова проводиться у разі докорінної зміни умов умов і характеру праці...

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет