Logo MCFR
ГоловнаФорум

Надання щорічної додаткової відпустки

Ольга

14.12.2015

14:59

Перебування у вимушеній позі (навпочіпки, на колінах тощо) від 10 до 25% часу зміни віднесено до класу 3.1, а більше 25% - до класу 3.2. Отже додаткова відпустка за роботу із шкідливими і важкими умовами праці за цим фактором: ступінь 3.1 становить 1 к. д., а за 3.2 - 2 к. д.

Ольга

14.12.2015

15:06

[Видалено автором]14

Володимир

26.04.2016

08:55

Доброго дня. поясніть будь-ласка згідно Додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 р. N 1290 , надається додаткова відпустка за особливий характер праці. А саме цікавить те, що згідно додатка 2, розділу 22, інші види робіт пункт 58. Працівники, які працюють на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах мають право на додаткову відпустку в 4 кал дня, і саме пункт 60. Прибиральник службових приміщень, зайнятий прибиранням загальних убиралень та санвузлів, зрозуміло що ці обовязки покладені на прибиральника і вона їх виконує. Запитання наступне: чи необхідно якимось чином підтвержувати зайнятість працівників по даних пунктах додатку 2. Як я розумію особливий характер праці не атестується і виходячи з цього додаток 2 даної постанови роботи які в ньому є це роботи які працівник може виконувати, та по яким йому надається згідно колективного договору додаткова відпустка, можливо я не так розумію цей додаток то поясніть, буду дуже вдячний. Дякую.

Антонина

18.05.2016

13:08

Добрий день!Прошу надати роз'яснення з такого питання. Під час атестації робочого місця було досліджено фактори важкості і виявлено перевищення по такому фактору, як нахили тулуба, кількість яких склала 120 разів, що відноситься до 1 ступеня 3 класу. Але згідно Нової гігієнічної класифікації даний фактор важкості не є основним показником і до нього застосовується коефіцієнт 0,15. При сумарній оцінці фактора важкості, по визначеному сумарному балу ми виходимо на 2 клас умов праці, який є допустимим. Як в цьому разі бути з даним фактром - нахили тулуба у перевищенні на 1 ступінь 3 класу: враховувати його під час підрахунку додаткової відпустки за шкідливі і важкі умови праці, і чи враховувати як один з фаторів при визначенні права працівника на пільгове пенсійне забезпечення?

Петро

31.05.2016

12:04

Добрый день!

Как правильно организовать предоставление дополнительных отпусков работникам предприятия?

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет