Logo MCFR
ГоловнаФорум

Забезпечення питною водою працівників підприємства

Дмитро

17.06.2015

16:17

Добрий вечір.
Питання з приводу забезпечення працівників питною водою (не газованої або солоною, а саме звичайної бутильованою водою). Можливо вже на форумі і розглядалося дане питання, але прошу допомогти і підказати, якими санітарнімі нормами або правилами, або іншим нормативним документом зазначено, що суб'єкт господарювання зобов'язаний або ж має право забезпечувати своїх працівників безкоштовно питною водою.
Спасибі.

Марина

11.01.2017

14:10

Відповідь користувачу на повідомлення #171945

І тиша...
А запитання цікаве.Де прописані норми?
Цех не гарячий, але централізованого водопостачання питною водою немає.

Максим

11.01.2017

15:20

Марина писал(а):
І тиша...
А запитання цікаве.Де прописані норми?
Цех не гарячий, але централізованого водопостачання питною водою немає.
оце і є проблемні питання на форумі і не одне. Де фахівці З ОХОРОНИ ПРАЦІ?

Марина

11.01.2017

17:33

Намагаюся знайти щщось з указівак МОЗ, оскільки вода - фізіологічно необхідна потреба. .
А поки що тільки четверта стаття Закону Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення - єдина зачіпка


Марина

12.01.2017

14:36

Відповідь користувачу Максим на повідомлення #196103

Та вони, іноді, і самі не знають... законодавство не однозначно якось вимоги прописує...

Петро

12.01.2017

15:02

Відповідь користувачу Марина на повідомлення #196107

Відповідно до ДБН В 2.2-28 : 2010 Будинки адміністративного та побутового призначення
п.6.1 Адміністративні та побутові будинки повинні обладнуватись системами господарсько - питного (холодного та гарячого)і протипожежного водопостачання, каналізації відповідно до вимого СНиП 2.04.01, СНиП 2.04.02, СНИП 3.05.01, ДержСанПіН 139/1940, Якщо на підприємстві відсутня питна вода, то роботодавець зобовязаний забезпечити відповідно до ст.13 ЗУ Про охорону праці - забезпечує належне утримання будівель і споруд, виробничого обладнання та устаткування, моніторинг за їх технічним станом.
Відповідно до 2.13.Правил охорони праці під час зварювання металів. Роботодавець повинен забезпечити працівників питною водою, якість якої повинна відповідати Державним санітарним нормам та правилам "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10), затвердженим наказом Міністерства охорони здоров'я України від 12 травня 2010 року N 400, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 липня 2010 року за N 452/17747.
Іншого не знайшов.

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет