Logo MCFR
ГоловнаФорум

Устаткування

Служба охорони праці

11.04.2017

09:28

Ольга

10.10.2017

13:53

Доброго дня. Миколо, щороку столяри нашого підприємства проходять в спеціалізованому навчальному центрі повторну перевірку знань з «Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями». Столяри працюють на деревообробних верстатах. Питання: чи може підприємство само, тобто своєю комісією проводити повторну перевірку знань? Якщо так, то за яких умов? Скільки членів комісії повинні бути навчені «Правилам охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями»? Дуже дякую за відповідь.

Микола Федоренко

10.10.2017

21:20

Монтаж, наладка, технічне обслуговування, експлуатація, ремонт і демонтаж верстатного обладнання входить до Переліку робіт з підвищеною небезпекою (п.104 Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15).
Працівники, які допускаються до виконання робіт у виробничих процесах деревообробної промисловості, повинні мати відповідну професійну підготовку та відповідати фізіологічним і психофізіологічним особливостям робіт, які ними виконуються. Працівники, які приймаються на постійну чи тимчасову роботу і при подальшій роботі, відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) мають проходити на підприємстві навчання в формі інструктажів з питань охорони праці (п.7.4.1, п.7.4.6 Правил охорони праці в деревообробній промисловості, НПАОП 20.0-1.02-05).

Ольга

11.10.2017

08:39

Працівники, які допускаються до виконання робіт у виробничих процесах деревообробної промисловості мають проходити на підприємстві навчання в формі інструктажів з питань охорони праці.

Миколо, а токарю, який працює на металообробному верстаті теж достатньо інструктажу? Щорічне спецнавчання та перевірка знань відповідних нормативно-правових актів не потрібна?

Микола Федоренко

11.10.2017

08:59

До роботи на мтелообробному верстаті повинна допускатися особа віком не молодше 18 років, після проведення інструктажу, навчання та перевірки знань з питань охорони праці. Особа, залучена до роботи на верстаті, повинна проходити попередній та періодичний медичний огляд з періодичністю 1 раз на 2 роки.
Правилам охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями мають НПАОП 0.00-1.71-15, тобто є міжгалузевим НПАОП. Не може проводитися спеціальне навчання за цим НПАОП.

Ольга

11.10.2017

09:29

[Видалено автором]14

Ольга

13.10.2017

09:14

Миколо, чи потрібно токарю, працюючому на токарному верстаті проходити щорічне спецнавчання та перевірку знань відповідних нормативних актів . Або достатньо проводити інструктаж та щорічну перевірку знань з охорони праці комісією підприємства? Дуже дякую за допомогу.

Олена

24.10.2017

15:11

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какими НПАОП необходимо руководствоваться при эксплуатации оборудования и выполнении работ
для производства биогаза в Украине.

Юрій

11.01.2018

14:38

Добрий день. Підскажіть будь ласка які документи необхідно мати (паспорт, інструкцію з експлуатації) для експлуатації гідравлічної площадки для вирівнювання (доклевеллера) і якии нормативними актам керуватися під час її експлуатації ?

Микола Федоренко

15.01.2018

20:28

Див. ДСТУ ISO 14122 Безпечність машин. Стаціонарні засоби доступу до машин:
• ДСТУ ISO 14122-1:2015 Частина 1. Вибір фіксованих засобів доступу між двома рівнями
• ДСТУ ISO 14122-2:2015 Частина 2. Платформи робочі й проходи
• ДСТУ ISO 14122-3:2015 Частина 3. Сходи, драбини зі східцями й перила

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет