Logo MCFR
ГоловнаФорум

Перевірка ДСНС під час мораторію

Вадим

24.09.2015

17:02

Підстави для застосування такого заходу як зупинення роботи підприємства визначені у п.12 ч.1 ст. 67 та ст. 70 Кодексу цивільного захисту України. Тобто органи ДСНС можуть написати подання до суду і через суд можуть зупинити його роботу. У вказаному п.12 останні слова найцікавіші "якщо ці порушення створюють загрозу життю та/або здоров’ю людей". Якщо Ваше підприємство докаже інспектору що відсутність системи раннього виявлення не створює загрозу життю та здоровю людей й зіслатися ще на ст.70 Кодексу цивільного захисту, що в даній статті не вказана як підстава на зупинення роботи відсутність системи то можливо будуть заходи тільки у вигляді штрафу.

Павло

09.12.2015

13:48

Скажіть будьласка, наше підпріємство підпадає під критерії із середнім ступенем ризику. У ПОСТАНОВі КМУ

від 29 лютого 2012 р. № 306 :

"Планові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням суб’єктами господарювання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки здійснюються з такою періодичністю:


із середнім ступенем ризику - не частіше ніж один раз на три роки;"

Нас перевіряли у 2013р. Тепер принесли повідомлення про планову перевірку у грудні 2015р. Чи правомірні дії інспектора, та чи маємо ми право не допустити ДСНС до перевірки?

Вадим

09.12.2015

14:05

Авжеж дії інпектора неправомірні! Напишіть їм офіційний лист з вказанням термінів проведення останньої перевірки й попросіть щоб Вам надали відповідь де обгрунтовано буде написано чому саме буде здійснена перевірка. Поки не отримаєте письмову відповідь до проведення перевірки не допускайте й жодних письмових пояснень з цього питанняне надавайте.

Павло

09.12.2015

19:45

Дуже дякую за своєчасну відповідь, вже сформував лист до ДСНС. Дякую за підказку.

Наталья

10.12.2015

13:18

Є розпорядження КМУ від від 14 травня 2015 року №476-р "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2015 рік" на яке посилаються інспектори ДСНС під час перевірки.

Вадим

10.12.2015

13:46

У вказаному Вами плані п.10 вказано перевірки обєктів з високим ступенем ризику провадження господарської діяльності!!! Якщо підприємство з високим ступенем то логічно що воно перевіряється планово один раз на рік!

Леся

07.07.2016

19:52

Доброго дня! Ми мале приватне підприємство 3група, на єдиному податку. Нашим орендодавцям прийшов лист від ДСНС про планову перевірку, Чи має право ДСНС проводити в нашому офісі перевірку(ми попадаємо під мораторій)? Якщо так, то які добументи їм потрідно надати? Дякую!

Катерина

12.02.2018

11:27

Доброго дня!
Отримали лист від Управління ДСНС України в області з проханням поінформувати у місячний термін за переліком питань (про призначення відповідальних осіб, щодо розроблення загальнообєктової інструкції про заходи пожежної безпеки,про забезпечення приміщень засобами пожежогасіння і т. ін, з наданням копії відповідних документів). Підстава-з метою здійснення контролю за дотриманням законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та у звязку з прийняттям ЗУ від 03.11.2016р. № 1728-VII.
Чи має Товариство право законно відмовити вказаному державному органу у наданні такої інформації?

Модератори:


Зараз на форумі

Активні користувачі (за останні 3 хвилини): немає.

Модераторів: немає.

Останній зареєстрований:

Усього зараз відвідувачів на форумі: , з них прихованих:

Найбільше відвідувань було зафіксовано : відвідувачів

Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати
на повідомлення в цьому розділі.

Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

ЖУРНАЛИ
 

Профайл Особистий
кабінет